KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

Mesleki alanda ilklere imza atmayı kendisine ilke edinen SMMM Bahattin EREŞ, Muhasebe hizmetlerinde TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi uygulama çalışmalarına 2007 yılında başlamıştır.

Sistemin çalışanlar tarafından anlaşılması ve benimsenmesini sağlamak için tüm çalışanlarımız Kalite Yönetim Sistemi eğitimleri almıştır.

TS EN ISO 9001:2000 Standardının dokümantasyon şartlarına ve kuruluşumuzun işleyiş yapısına uygun olarak Kalite Yönetim Sistemi dokümantasyon yapısı oluşturulmuştur.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ve çalışanlarımızın katılımı ile uygulama geçirilen Kalite Yönetim sistemimiz 2008 yılında bağımsız denetim kuruluşu tarafından denetlenerek belge almaya hak kazanmıştır.

Sürekli iyileştirme anlayışımızla müşterilerimizin bugün ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamak üzere;

Mesleki alanlardaki Mevzuat değişiklikleri ve teknolojik yenilikleri sürekli izliyoruz,

Çalışanlarımız mesleki eğitimlerle kendilerini sürekli geliştirir,

Mesleki kurallar ve Etik değerlerler çerçevesinde hizmet kalitemizi iyileştirmeye devam ediyoruz.

Standardın 2008 versiyonunun yayınlanmasıyla kuruluşumuz, Haziran 2009' da ISO 9001:2008 belgesini almıştır.

KALİTE POLİTİKASI

Müşterilerimizin muhasebe ve danışmanlık hizmetleri ile ilgili beklentilerini, mevzuat çerçevesinde, mesleki sorumluluk, hassasiyet ve etik kuralları içinde tutarlı, etkin, verimli, tarafsız ve en kısa zamanda karşılamak amacı ile;

Yasal şartlar ve Kalite yönetim sistemi şartlarına bağlı kalarak, kuruluşumuzda değişim ve gelişmeyi sağlamak,

Çalışanlarımızın katılımı ile Hizmet süreçlerimizi, müşterilerimizin bugün ve gelecekteki ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak üzere sürekli iyileştirmek.

Organizasyon Şeması

Organizasyon Şeması


web tasarım